Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Divinity: Original Sin - wczesna wersja RPG-a studia Larian trafiła do sprzedaży na Steam Early Access
Nadszedł wreszcie dzień na który czekało wielu fanów pecetowych RPG-ów. Wczesna wersja gry Divinity: Original Sin trafiła do sprzedaży na usłudze Steam Early Access. Oferuje ona obecnie jedynie pierwszych piętnaście godzin kampanii do rozegrania samotnie lub w trybie kooperacyjnym, ale ma potem być regularnie rozbudowywana o kolejne elementy. Twórcy mają także nadzieję wypuścić wkrótce edytor przygód. Oczywiście, każdy nabywca otrzyma pełną wersję w chwili jej premiery. Warto jednocześnie pamiętać, że udostępniona edycja wciąż jest mocno niedopracowana i tym samym jest raczej propozycją tylko dla największych miłośników gatunku. Zgromadzone w trakcie sprzedaży na Steam Early Access środki posłużą autorom do lepszego dopracowania gry.

Wczesna wersja Divinity: Original Sin wyceniona została na 39,99 euro, czyli w przeliczeniu 166 złotych. Dostępna jest także za 59,99 euro (niecałe 250 zł) tzw. Duo Pack, oferujący dwa egzemplarze gry. Drugi możemy sprezentować innemu użytkownikowi usługi Steam.

Pełna wersja Divinity: Original Sin miała zadebiutować pod koniec lutego, ale biorąc pod uwagę, że dopiero teraz ukazała się edycja testowa spodziewamy się, że gra prawie na pewno zaliczy kilkumiesięczny poślizg. Przypomnijmy, że w planach jest wyłącznie wydanie na pecety.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine
Klemens
2014-01-19 10:00:27
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow