Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Diablo Immortal z mięsistym wyciekiem i zajawką wielkiej aktualizacji
Blizzard od jakiegoś czasu zapowiada nadejście tajemniczej aktualizacji do Diablo Immortal. Jej zawartość powinna zostać utrzymana w sekrecie aż do momentu oficjalnej zapowiedzi. Tak byłoby w idealnym świecie. Blizzard mierzy się jednak z kolejnym wyciekiem – obok tego sprzed kilku dni, który dotyczył Diablo IV.

Jeszcze nie do końca potwierdzona nowa zawartość to przede wszystkim nowy boss Relikwiarza imieniem Iziliech the Misshapen i powrót legendarnego klejnotu Frozen Heart. Oprócz tego pojawi się też jakoby nowy zestaw uzbrojenia. Do tych informacji udało się dotrzeć graczom dzięki „przekopywaniu” plików gry.

Wyzwanie wyżej wspomnianego adwersarza ocenione jest na 6.175 punktów. Na drugim i trzecim poziomie trudności wartość ta ma przekroczyć 7.000 punktów. Spotkać go będziemy mogli w Silent Monastery, które znajdować się będzie na Górze Zavain. Naszym zadaniem będzie powstrzymanie ciemności pochłaniającej krainę. Pasuje to do opisu Iziliecha, który ma czyhać w mroku i żywić się strachem swoich ofiar.

Blizzard zresztą uchylił rąbka tajemnicy na temat nowej zawartości, prezentując poniższy teaser dużej aktualizacji Forgotten Nightmares, który potwierdza rychłe dodanie do gry lochu Silent Monastery.Według przecieku ukończenie owego lochu miałoby dać nam część nowego zestawu zbroi. Do tego dochodzą również nagrody za wykonywanie poszczególnych wyzwań – mają one być związane z różnymi umiejętnościami dotyczącymi uskoku (ang. dash). Pojawić się ma również „fala przerażenia”, która będzie zadawać obrażenia wrogom i wzbudzać w nich strach. Świetnie ma się nadać dla takich klas jak krzyżowiec, mnich, łowca demonów i barbarzyńca.

Pozostaje jeszcze kwestia Frozen Heart. To legendarny klejnot, który obecny był w wersji beta. Jego funkcja to m.in. podnoszenie atrybutów używanych przedmiotów o maksymalnie 5% czy zwiększanie odporności naszej postaci kosztem zadawanych przeciwnikom obrażeń.

Nie są to oczywiście potwierdzone informacje, dlatego pozostaje czekać. Blizzard podał, że aktualizacja Forgotten Nightmares pojawi się 28 września.

Źródło:
"kalwa" - GRY-OnLine
Klemens
2022-09-21 19:08:51
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow