Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Diablo Immortal ma być świetną grą; Blizzard naciskane przez Activision o wyniki finansowe
Blizzard jest potężną firmą, ale niewielu wie, że jest na stałe związane z Activision. Choć gry wydawane są oddzielnie i w teorii Blizzard działa niezależnie, to okazuje się, że nadrzędna firma jednak mocno trzyma rękę na pulsie. W raporcie, jaki stworzyło Kotaku, nie tylko dowiedzieliśmy się, że w planach jest już Diablo IV, ale możemy tam również przeczytać, ze po pojawieniu się nowej dyrektor ds. finansów w firmie wszystko się mocno skomplikowało. Jak się okazało, Amrita Ahuja mocno zacisnęła pasa Blizzowi.

Anonimowi pracownicy firmy poinformowali, że po tym jak Ahuja przejęła finansowe stery, Blizzard zaczął dostawać bardziej rygorystyczne nakazy. Przede wszystkim postanowiono, że firma nie może wydawać już tyle pieniędzy i zaczęła przycinać gdzie się da. Powodem jest to, że firma nie ma nowych IP. Powinna również skupić się na wydawaniu corocznie nowych gier. Co więcej, Activision naciska na wyniki, żeby mieć co pokazać udziałowcom.

Anonimowi przedstawiciele Blizzarda potwierdzili, że Michael Morhaime bardzo dbał o swoich pracowników i stawiał ich dobro ponad innymi rzeczami. Plotka w firmie głosi, że to dział finansowy podejmuje aktualnie główne decyzje, co kilka lat lat temu nie miało jeszcze miejsca. To mogło mieć również wpływ na decyzję o stworzeniu Diablo Immortal. Twórcy wierzą jednak w każdą wydawaną swoją grę. Uważają, że Diablo Immortal również będzie świetną produkcją. Potwierdzili jednak, że Diablo IV faktycznie jest w produkcji.

Źródło:
Katarzyna Dąbkowska - gram.pl
Klemens
2018-11-23 08:21:59
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow