Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Diablo III: Reaper of Souls - dziś premiera dodatku do gry Diablo III
Dziś ma miejsce oficjalna premiera PC-towej edycji Reaper of Souls – pierwszego rozszerzenia do niesamowicie popularnej gry typu hack-and-slash Diablo III. Wszyscy zainteresowani mogą już udać się po swój egzemplarz najnowszego dzieła deweloperów ze studia Blizzard Entertainment do najbliższego sklepu z grami wideo, albo skusić się na ofertę jednego ze sklepów internetowych. Przypominam jednak, że Reaper of Souls nie jest samodzielnym rozszerzeniem i do działania wymaga podstawowej wersji Diablo III. Co ciekawe, część osób mogła zaopatrzyć się w tę produkcję wczoraj w nocy, kiedy to miała miejsce specjalna impreza, zorganizowana przez rodzimego dystrybutora dodatku – firmę CDP.pl.

Reaper of Souls to rozbudowane rozszerzenie, które wprowadza do gry piąty akt, skupiający się na postaci Maltaela – Anioła Śmierci, pragnącego wykraść Czarny Kamień i wykorzystać jego moc do własnych celów. By tego dokonać, nie przebiera w środkach i zabija wszystkich przeciwników stających mu na drodze, dlatego też stanowi zagrożenie dla mieszkańców Sanktuarium.

Tytuł, oprócz piątego aktu, wprowadza do zabawy nowego bohatera – Krzyżowca, posługującego się ciężkim orężem. Poza tym rozszerzenie oferuje kolejne rodzaje przeciwników, zwiększony do 70 poziomu limit doświadczenia, nieco zmieniony system zdobywania łupów i nie tylko.

Źródło:
"Góral" - GRY-OnLine
Klemens
2014-03-25 16:14:30
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow