Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Diablo III - szczegóły na temat systemu aukcyjnego opartego na wirtualnej walucie
Beta-testy gry Diablo III wkraczają powoli w kolejną fazę. Na oficjalnej stronie produkcji studia Blizzard Entertainment pojawiły się odpowiedzi na pytania dotyczące rozpoczynających się niedługo prób systemu aukcyjnego opartego na prawdziwych pieniądzach.

W najbliższym czasie wszystkie osoby mające dostęp do bety gry Diablo III otrzymają po 50 tzw. betarów – takie tłumaczenie określenia Beta Bucks zaproponowano w Polsce. Dzięki nim gracze i twórcy będą mieli okazję przekonać się jak funkcjonuje dom aukcyjny oparty na tej walucie. Oczywiście otrzymanej kwoty nie wymienimy na prawdziwe pieniądze, gdyż stworzono ją jedynie na potrzeby testów.

W przypadku wydania wszystkich posiadanych środków istnieje szansa na kolejne doładowanie kont przez firmę Blizzard. Górny limit zgromadzonych oszczędności ustalono obecnie na 500 betarów. Podobnie jak w każdym serwisie aukcyjnym z prawdziwego zdarzenia, sprzedający poniosą dodatkowe opłaty. Za wystawienie przedmiotu wyniesie ona 0,15 betara (z wyjątkiem cotygodniowej puli darmowych), a za finalizację transakcji 0,65 betara, przy czym są to na razie tymczasowe wartości i w przyszłości najprawdopodobniej ulegną zmianom. Warto podkreślić, że w finalnej wersji gry postacie z trybu Hardcore nie skorzystają z tej formy płatności – ograniczą się jedynie do znajdowanego w trakcie zabawy kruszcu.

Na czas testów nowej waluty zostanie wstrzymany handel wirtualnym złotem. Wszystkie rozpoczęte aukcje zostaną zamknięte, a gracze otrzymają z powrotem swoje przedmioty. Na razie nie wiadomo, kiedy ten system ruszy ponownie. Twórcy poinformowali, że uruchomią jeden globalny dom aukcyjny obsługujący graczy z całego świata.

Według planów gra Diablo III ukaże się na pecetach na początku przyszłego roku. Jej dystrybutorem na terenie Polski jest firma CD Projekt.

Źródło:
"DogGhost" - GRY-OnLine
Klemens
2011-12-02 12:09:05
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow