Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Diablo III - szczegóły na temat nekromanty
Przedwczoraj firma Blizzard Entertainment oficjalnie zapowiedziała DLC Przebudzenie Nekromantów, w ramach którego w Diablo III pojawi się tytułowa klasa postaci. Na oficjalnej stronie produkcji zamieszczono artykuł, w którym zdradzono kolejne szczegóły na ten temat. Przede wszystkim wyjaśniono, że nie będzie to ta sama klasa postaci, z którą mieliśmy do czynienia w drugiej odsłonie serii, choć oczywiście będzie mieć z nią wiele wspólnego, ale na wszystkie umiejętności znane z dwójki nie ma co liczyć. Potwierdzono za to, że doczekamy się takich skilli jak Wybuch Zwłok, Kościana Włócznia, Wyssanie krwi, Napływ krwi i Ożywienie szkieletów.

Wyjaśniono także kim są nekromanci i czym różnią się od szamanów. Pisząc w skrócie, to postacie władające magią, której moc pochodzi ze śmierci. Rozgrywka nimi ma być „bardziej kontrolowana” niż w przypadku drugiej z wymienionych klas oraz oczywiście mroczniejsza. Poza tym potwierdzono, że nekromanci otrzymają własne przedmioty legendarne, w tym kosę.

Dodatkowo deweloper wyjawił, że w 2017 roku zadebiutuje Zbrojownia. Będzie to specjalna funkcja pozwalająca przechowywać i zarządzać maksymalnie pięcioma pełnymi konfiguracji postaci. Zapiszemy w niej m.in. przedmioty, umiejętności oraz legendarne klejnoty.

Źródło:
"Góral" - GRY-OnLine
Klemens
2016-11-06 15:42:46
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow