Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Deus Ex: Human Defiance to filmowa adaptacja, a nie nowa gra
Kilka dni temu świat obiegła wiadomość o zarejestrowaniu nazwy Deus Ex: Human Defiance. Fani serii mieli nadzieję, że tytułem tym opatrzona zostanie nowa gra. Okazuje się jednak, że w rzeczywistości chodzi o film.

Jeden z użytkowników forum NeoGAF dokopał się do informacji, według których firma CBS Films zarejestrowała domenę DeusExHumanDefianceDilm.com. Wszystko wskazuje zatem na to, że Human Defiance w rzeczywistości będzie filmem, a nie nową grą.

Warto przypomnieć, że CBS Films kupiło prawa do kinowej adaptacji Deus Ex: Human Revolution w zeszłym. Projekt powierzono duetowi w składzie Scott Derrickson i C. Robert Cargill, czyli ludziom, którzy odpowiedzialni byli m.in. za udany zeszłoroczny horror Sinister. Twórcy przekazali już wytwórni pierwszą wersję scenariusza i zaprezentowana w nim historia spotkała się z pozytywnym przyjęciem.

W niedawnym wywiadzie Derrickson i Cargill stwierdzili, że ich celem nie jest tak naprawdę wyprodukowanie bezpośredniej adaptacji gry. Zamiast tego chcą po prostu stworzyć dobry cyberpunkowy film. Nie otrzymamy zatem przeróbki fabuły znanej z Human Revolution, choć w nowej opowieści nie zabraknie elementów dobrze znanych fanom marki.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine
Klemens
2013-03-03 12:44:51
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow