Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Detroit: Become Human - dziś premiera na PC
O tym, że produkcje studia Quantic Dream ukażą się na PC, wiemy od ładnych kilku miesięcy. Heavy Rain oraz Beyond: Two Souls trafiły na platformę Epic Games Store już jakiś czas temu, natomiast dziś przyszedł wreszcie czas na najnowszy tytuł ze stajni Davida Cage’a - Detroit: Become Human. Gra, podobnie jak te wyżej wspomniane, ukaże się (dziś po południu) wyłącznie w sklepie firmy Epic Games.

Detroit: Become Human będzie dostępny w polskiej wersji językowej (obejmującej zarówno napisy, jak i dialogi), w cenie 139 złotych - co jak na grę, która ukazała się pierwotnie w połowie 2018 roku wydaje się rozsądną ceną. Inna sprawa, że na PS4 (gdzie tytuł nadal świetnie się sprzedaje) można ją spokojnie kupić za 65 złotych...

Detroit: Become Human to produkcja skupiona przede wszystkim na fabule, opowiedzianej z perspektywy trzech bohaterów - androidów. Jak nietrudno się domyślić, akcja rozgrywa się w Detroit, w niedalekiej przyszłości. Pod względem mechaniki tytuł przypomina Heavy Rain oraz inne gry od studia Quantic Dream, dlatego uszczypliwi gracze mogą z pełną świadomością nazywać go interaktywnym filmem. Każdy z trójki głównych bohaterów posiada pewną unikalną cechę lub zdolność, którą może wykorzystać podczas zabawy. Jeśli lubicie gry przygodowe, które stawiają na „filmowość” i fabułę, to nie powinniście być zawiedzeni.

Źródło:
"Serek" - GRY-OnLine
Klemens
2019-12-12 12:19:57
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow