Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Deracine to kolejna nowa gra twórców Dark Souls
Tegoroczne E3 obfituje w atrakcje dla fanów japońskiego studia From Software. Deweloper, świetnie znany dzięki grze Bloodborne oraz serii Dark Souls, zapowiedział w niedzielę Sekiro Shadows Die Twice, a w dzień później także remaster Metal Wolf Chaos z 2004 roku. Niespodzianką są więc informacje na temat jeszcze jednego projektu zespołu, który zatytułowany jest Deracine. Tytuł jest oryginalną przygodówką, stworzoną z myślą o PlayStation 4 oraz okularach rzeczywistości wirtualnej PlayStation VR. Reżyserem projektu jest Hidetaka Miyazaki, prezes From Software, a także osoba odpowiadająca za powstanie gier Demon's Souls, Bloodborne, Dark Souls i Dark Souls 3. Według Miyazakiego:

Pomysł na Deracine zrodził się, gdy zapytałem się samego siebie, czy jestem w stanie odtworzyć doświadczenia płynące z klasycznych przygodówek w rzeczywistości wirtualnej. Sony Interactive Entertainment okazało się zainteresowane tego typu grą. Jestem za to wdzięczny i cieszę się, że spółka była naszym bliskim partnerem podczas produkcji. Mój początkowy pomysł na grę zmienił się nieco wraz z czasem, ale Deracine ma nadal ciepły i bardzo specyficzny klimat, który jest kompletnie inny od wszystkiego nad czym do tej pory pracowaliśmy. Chciałbym, aby w przyszłości tytułowi dało szansę jak najwięcej osób.

W Deracine gracze wcielają się w niewielką magiczną wróżkę, która została przyzwana przez nastoletnią absolwentkę szkoły z internatem. Naszym zadaniem jest udowodnienie swojego istnienia oraz zbudowanie relacji z sześcioma mieszkankami internatu poprzez interesujące interakcje z otoczeniem. Podczas zabawy dysponujemy mocami manipulującymi życiem oraz czasem, dzięki którym zmienimy los napotykanych postaci. Premiera będzie miała miejsce jeszcze w tym roku.

Źródło:
"Ender" - GRY-OnLine
Klemens
2018-06-12 06:49:28
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow