Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Deltarune nie jest sequelem Undertale, gra jest jeszcze daleka od ukończenia
Undertale miało proste założenia, lecz było najwyżej ocenioną grą w roku 2015. Na Halloween niespodziewanie otrzymaliśmy Deltarune (nazwa ta jest anagramem Undertale). Nie jest to jednak pełna gra, lecz zaledwie demo, na PC (Windows) i Mac. Nie jest to także sequel Undertale. Na TwitLonger Toby Fox postanowił nieco wyjaśnić, czym jest Deltarune.

- Powiem wprost, to, co tu widzicie, to nie jest świat Undertale. Świat Undertale i zakończenie są takie same, jakie pozostawiliście. Jeśli wszyscy w waszym zakończeniu byli szczęśliwi, ludzie w świecie Undertale nadal będą szczęśliwi. Nie martwcie się zatem o te postacie i ten świat. Pozostanie nietknięty. Powtórzę jeszcze raz, świat Deltarune jest inny. Inne postaci z innymi historiami życiowymi. Wydarzy się coś zupełnie nowego... Nie wiem, jak nazwać taki typ gry. Jest to gra, w którą możecie zagrać, jeśli ukończyliście Undertale - jeśli chcecie.

Twórca wyjaśnił również, że przygotowanie dema Deltarune zajęło kilka lat, natomiast przygotowanie całej gry - biorąc pod uwagę jej długość i ilość czasu, jaką Toby Fox chce jej poświęcić - jest w praktyce niemożliwe, chyba że uda się złożyć zespół. Jednak ponieważ ekipa jeszcze się nie zebrała, trudno oszacować, ile czasu będzie potrzeba na ukończenie prac.

Źródło:
Małgorzata Trzyna - gram.pl
Klemens
2018-11-03 18:27:23
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow