Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Delirium – dodatek do PoE zadebiutuje w marcu
Studio Grinding Gear Games – twórcy popularnego hack’n’slasha Path of Exile – zapowiedziało kolejny dodatek do wspominanej produkcji. Będzie on nosił tytuł Delirium i zadebiutuje 13 marca – na razie wyłącznie na komputerach. Na konsolach pojawi się w późniejszym, na razie niesprecyzowanym terminie.

W Delirium postać gracza zostanie zarażona chorobą, w wyniku której – po dotknięciu tzw. Lustra Delirium – bohater przeniesie się w dziwne miejsce, wypełnione jego najgorszymi koszmarami i groźnymi przeciwnikami. Im głębiej wejdziemy w mgłę, tym liczniejszych i niebezpieczniejszych wrogów znajdziemy. Co ważne, nie zabraknie pośród nich nowych potworów, zaś starzy znajomi zyskają kolejne zdolności specjalne. Dzięki tej mechanice będziemy mogli przechodzić znane nam już fragmenty gry, które zostaną zmodyfikowane przez Delirium – będą trudniejsze i zapewnią potężniejsze nagrody.

Dodatek wprowadzi do Path of Exile nową ligę wyzwań, umiejętności oraz klejnoty wsparcia. W grze pojawią się także kolejne przedmioty i usprawnienia end game’u – będziemy mogli wykorzystywać tzw. Kule Delirium, by zmieniać mapy, zwiększając ich poziom trudności. Podczas gry zbierzemy fragmenty tzw. Simulacrum – przedmiotu pozwalającego otworzyć kolejny portal, za którym znajdziemy największe wyzwanie dodatku.

Najciekawszą nowość stanowi jednak system Cluster Jewel, który pozwoli modyfikować pasywne zdolności poprzez dodawanie do nich specjalnych klejnotów. Dzięki temu będziemy mogli jeszcze bardziej dopasować postać do swoich oczekiwań i stylu gry, co stanowi jedną z cech rozpoznawczych Path of Exile.

Źródło:
"Aquma" - GRY-OnLine
Klemens
2020-02-26 11:28:01
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow