Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Dead Maze - zapowiedziano izometryczne MMO z zombie
Doczekaliśmy się zapowiedzi kolejnej gry MMO. Tym razem jest to Dead Maze od założonego w 2011 roku francuskiego studia Atelier 801, które być może kojarzycie z darmowego Transformice. Nowa produkcja będzie znacząco różnić się od poprzedniego dzieła, gdyż deweloperzy porzucili mysią otoczkę na rzecz zombie.

Gracze trafią do współczesnego świata, który jednak został opanowany przez nieumarłych. Nie znamy powodów tego stanu rzeczy, ale to nieważne, gdyż głównym celem będzie oczywiście przetrwanie. W pojedynkę nie mamy zbyt wielkich szans w starciu z tysiącami potworów, więc będziemy musieli połączyć siły z innymi graczami.

Rozgrywka opierać ma się na kilku głównych aspektach. Eksploracja i poszukiwanie przydatnych rzeczy to podstawa. Kierowana przez nas postać musi bowiem jeść, mieć jakieś schronienie i oczywiście broń. Deweloperzy chwalą się, że w Dead Maze znajdziemy ponad 500 przedmiotów przydających się podczas walki. Oprócz tego będziemy też zastawiać pułapki.

Podczas zabawy założymy obozowiska, w których odpoczniemy wraz z kilkoma towarzyszami niedoli. Z czasem jednak będziemy w stanie wybudować dom czy nawet swego rodzaju osiedle, w którym schroni się dużo więcej ocalałych. W tym przypadku będzie można też zacząć hodować zwierzęta oraz uprawiać ziemię, o ile znajdziemy niezbędne nasiona. Pomoże nam to w wyżywieniu wszystkich osób, choć kolejne niebezpieczne wyprawy na zewnątrz w dalszym ciągu będą niezbędne.

Co ważne, nasze potrzeby nie będą w magiczny sposób rosnąć wraz z upływem czasu – mają zależeć wyłącznie od tego co robimy i na co się decydujemy. Np. z dnia na dzień nie zwiększy się nam zapotrzebowanie na pożywienie, jeżeli w grupie znajdować będzie się cały czas tyle samo osób. Dzięki temu lepiej rozplanujemy przyszłe działania i skoordynujemy je z innymi graczami.

Dead Maze ma się ukazać na początku 2018 roku na komputerach osobistych.

Źródło:
"Góral" - GRY-OnLine
Klemens
2017-08-13 17:36:20
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow