Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Daty debiutu drugiego rozdziału Tales from the Borderlands oraz czwartego DLC do The Pre-Sequel
W trakcie zakończonych wczoraj targów PAX East ujawniono sporo informacji, w tym także na temat gier z serii Borderlands. Podczas panelu prowadzonego przez studio Telltale Games twórcy, oprócz niezbyt poważnego opisania historii firmy, ujawnili tytuł oraz datę wydania drugiego epizodu Tales from the Borderlands, którego ciepło przyjęty pierwszy odcinek zadebiutował w listopadzie. W Atlas Mugged powrócą Rhys i Fiona, którzy po zakończeniu Zer0 Sum nadal nie darzą siebie przesadnym zaufaniem.

Drugi epizod ma ukazać się w przyszłym tygodniu (na daty wydania na poszczególne platformy musimy jeszcze poczekać), a za długą przerwę pomiędzy nim a Zer0 Sum twórcy żartobliwie obwinili Mikeya Neumanna, podkładającego głos pod Scootera, czyli postać znaną z wcześniejszych produkcji w świecie Borderlands.

Na PAX East poznaliśmy również datę wydania czwartego i ostatniego DLC do wspomnianego Borderlands: The Pre-Sequel od firmy Gearbox Software. W Claptastic Voyage Handsome Jack pragnie zdobyć cenny przedmiot, znajdujący się w kodzie źródłowym robota Claptrapa, wysyła więc zdigitalizową grupę Vault Hunterów do jego umysłu. Tam też będzie toczyć się akcja gry, co – według twórców – pozwoli graczom doświadczyć „nadziei, marzeń, lęków oraz głupoty Claptrapa”. Rozszerzenie uwzględniać będzie Ultimate Vault Hunter Upgrade 2, pakiet zwiększający maksymalny poziom do 70 oraz liczbę dostępnych skill pointów o 10 i, rzecz jasna, wprowadzający masę zawartości dodatkowej. DLC będzie dostępne od 24 marca na PC i Xboksa 360 oraz od 25 marca w Europie na PlayStation 3 w ramach przepustki sezonowej bądź też będzie można je nabyć osobno w cenie ok. 40 zł. Na konsole nowej generacji – PlayStation 4 oraz Xbox One – Clapstic Voyage ukaże się w ramach Handsome Collection, której europejski debiut zaplanowano na 27 marca.

Źródło:
"Entelarmer" - GRY-OnLine
Klemens
2015-03-09 20:55:41
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow