Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Data premiery Wasteland 3 i nowe konkrety odnośnie remastera jedynki
Studio inXile entertainment zdradziło, kiedy możemy spodziewać się Wasteland 3, czyli trzeciej odsłony cyklu popularnych postapokaliptycznych RPG-ów. Autorzy poinformowali, że gra zadebiutuje wiosną przyszłego roku.

Przypomnijmy, że gdy twórcy zbierali pieniądze na rozpoczęcie produkcji, w planach było wydanie Wasteland 3 pod koniec tego roku. Projekt jednak okazał się zbyt duży, aby dotrzymać tego terminu.

W listopadzie zeszłego roku studio inXile zostało przejęte przez firmę Microsoft. Wsparcie tego giganta zapewniło autorom więcej środków na produkcję, co pozwoliło na zatrudnienie dodatkowych pracowników. Deweloperzy przyznali, że bez tego wypuszczenie Wasteland 3 wiosną 2020 roku byłoby niewykonalne.

Najwięksi fani nie będą jednak musieli czekać tak długo na wypróbowanie gry. Podczas zbiórki można było dopłacić ekstra, aby zapewnić sobie dostęp do alfy. Osoby, które z tego skorzystały otrzymają wersję testową już w sierpniu tego roku. Natomiast jesienią zagrają w betę.

Wasteland 3 zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Przejęcie zespołu przez Microsoft nie zmieniło planów wydania gry na PS4.

Warto na koniec wspomnieć, że równolegle trwają prace nad remasterem pierwszej części serii. Szef studia InXile, Brian Fargo, poinformował, że premiera gry odbędzie się w tym roku i udostępnił screena pokazującego, jak dużą różnicę w oprawie graficznej zaoferuje odświeżona wersja tego klasyka.

Ponadto ogłosił, że produkcja trafi nie tylko na PC, ale również na Xboksa One. Za projekt odpowiada australijski zespół Krome Studios.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine

th Data premiery Wasteland 3 i nowe konkrety odnosnie remastera jedynki 140605,1.jpg
Klemens
2019-06-13 14:06:00
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow