Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Darmowy weekend dla graczy powracających do World of Warcraft
Jeśli graliście kiedyś w World of Warcraft i ciekawi Was, jak od tego czasu zmieniło się Azeroth, mamy dobre wieści – w najbliższy weekend (21-25 marca) firma Blizzard Entertainment otworzy serwery gry dla wszystkich graczy powracających do kultowego MMO. Wystarczy ściągnąć klienta battle.net, pobrać grę i zalogować się na swoje konto.

Na czas weekendu wszyscy weterani otrzymają darmowy dostęp do większości zawartości – z dodatkiem Legion włącznie. Pojawi się też możliwość wypróbowania najnowszego rozszerzenia Battle for Azeroth, jednak w tym przypadku trial będzie ograniczony czasowo do trzech godzin (przy czym limit przysługuje z osobna każdej postaci – do maksymalnie 12 bohaterów).

Warto odnotować, że do 31 marca tego roku Battle for Azeroth jest objęte przeceną w sklepie Blizzarda. Osoby, którym zabawa przypadnie do gustu, będą mogły kontynuować grę wydając nieco mniej pieniędzy – konkretniej 29,99 euro, czyli około 128 złotych. Oczywiście, konieczne będzie także opłacenie subskrypcji (jej koszt nie uległ zmianie – nadal jest to około 56 zł miesięcznie w przeliczeniu z euro, przy czym oferta jest korzystniejsza w przypadku opcji trzy- lub sześciomiesięcznej).

Źródło:
"Aquma" - GRY-OnLine
Klemens
2019-03-20 12:28:35
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow