Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Darkest Dungeon: The Color of Madness kolejnym dodatkiem do przebojowego RPG-a
Mamy dobre wieści dla fanów Darkest Dungeon. Studio Red Hook zapowiedziało właśnie drugi (po tegorocznym Crimson Court) duży dodatek zatytułowany The Color of Madness. Produkcja ukaże się wiosną 2018 r. Na razie nie podano informacji na temat platform sprzętowych, ale patrząc na dotychczasową historię gry spodziewamy się, że DLC zadebiutuje na PC, potem zostanie przeniesione na konsole, a na końcu zawita na iPada.

Podczas prac nad Darkest Dungeon: The Color of Madness głównym źródłem inspiracji dla autorów jest twórczość pisarza horrorów Howarda Philipsa Lovecrafta. Fabuła dodatku obracać się będzie wokół tajemniczej komety, która pewnej nocy spadnie na gospodarstwo rolnika znanego jako stary Miller. Mieszkające w okolicy osoby, które miały pecha zobaczyć to wydarzenie ma własne oczy, utraciły wzrok po ujrzeniu stale zmieniającego barwę dziwnego światła.

Po dwóch tygodniach bez kontaktu z mieszkańcami farmy na miejsce wysłana zostaje drużyna bohaterów, których zadaniem jest odkrycie, co się naprawdę stało i zbadanie źródła tajemniczych jęków dochodzących z tych okolic.

Darkest Dungeon: The Color of Madness zaoferuje dodatkowy typ przygody, w której będziemy walczyli z niekończącymi się falami wrogów, zarówno starych, jak i nowych, próbując wyrąbać sobie drogę do komety. Gracze będą mogli rywalizować z innymi członkami społeczności, porównując ilu zdążyli zabić wrogów, zanim ich drużyna pożegnała się z życiem.

Dodatek wprowadzi także nową frakcję przeciwników, w postaci starego Millera i jego pomocników, których umysły zostały przejęte przez obcą siłę. Ponadto będziemy mogli odwiedzić wóz nomada, gdzie płacąc fragmentami komety zakupimy nowe rodzaje błyskotek, zapewniając niedostępne wcześniej ułatwienia.

Warto na koniec wspomnieć, że Red Hook Studios udostępniło także konkrety odnośnie konwersji starszych dodatków na inne platformy. Małe DLC The Shieldbreaker trafi na PlayStation 4 i PlayStation Vita 6 grudnia. Natomiast odpowiedzialny za wersję mobilną gry zespół Blitworks rozpoczął już prace nad konwersjami rozszerzeń The Crimson Court i The Shieldbreaker na iPada. Ponadto oba dodatki będą dostępne na Nintendo Switch w dniu premiery Darkest Dungeon na tej konsoli.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine
Klemens
2017-12-05 19:45:27
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow