Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Dark Souls II wcale nie takie przystępne
Producent gry tłumaczy, że gracze mogą spodziewać się, że Dark Souls II będzie przynajmniej tak trudne jak Demon’s Souls. Twórcy dążą do odchudzenia gry ze zbędnych elementów i stąd wyszły słowa o "przystępniejszym produkcie" - to wywołało nieporozumienie, gra wcale nie zacznie kierować się w stronę casuali. Dark Souls II nie ma być łatwiejsze, ale za to ma być mniej frustrujące.

- Dark Souls nie jest grą, która będzie kogokolwiek prowadzić za rączkę. Ale nie jest też niemożliwa (do oswojenia - dop. red.). Po prostu spędź z nią czas, który trzeba; poświęć jej uwagę, skup się na tym, co cię otacza, bądź cierpliwy i cały czas wyzywaj sam siebie. Z technicznego punktu widzenia, to co próbujemy zagwarantować, to że za każdym razem doskonale będziesz wiedział jaki popełniłeś błąd. Uważam, że nowy silnik, nowe animacje zrealizowane przy użyciu technologii motion capture, nowa strona wizualna i to wszystko, co zostało ulepszone, pomogą graczom lepiej to zrozumieć - powiedział Takeshi Miyazoe.

Twórcy pracując nad drugą częścią aktywnie korzystają z olbrzymiego odzewu społeczności zakochanej w uniwersum Dark Souls. Jedne z nielicznych narzekań dotyczyły ciemności w lesie, która mocno utrudniała rozgrywkę. W Dark Souls 2 można będzie natomiast wybrać, czy w lewej ręce wolisz nieść pochodnię rozświetlającą ciemność, czy tarczę dla ochrony. Ale dwóch na raz się oczywiście nie da.

- Nie uważam, byśmy tworzyli grę ani trochę trochę jaśniejszą, znajdziecie w niej skąpane w mroku areny. Jaskinia jest tak właściwie czarna jak smoła, jeśli nie masz akurat przy sobie pochodni, ale to także część rozgrywki. Gdy przejdziesz ją jakieś dziesięć czy dwadzieścia razy, zaczniesz zapamiętywać ścieżkę, a wtedy obejdziesz się już bez pochodni - dodaje Miyazoe.

Źródło:
Paweł Pochowski - gram.pl
Klemens
2014-01-25 13:58:50
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow