Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Dark Messiah of Might and Magic w podwójnej wersji językowej
Firma CD Projekt poinformowała, że gra Dark Messiah of Might and Magic, długo oczekiwana, brutalna gra akcji fantasy, zostanie wydana w podwójnej wersji językowej. Gracz będzie miał do wyboru:

 • Polską kinową wersję językową (oryginalna ścieżka dźwiękowa i polskie napisy)
 • Oryginalną angielską wersję językową.

  Sugerowana cena wydawcy to 99.90 zł..

  Decyzja firmy CD Projekt wynika z sugestii graczy, którzy otrzymają w ten sposób przywilej wyboru wersji językowej gry.

  W Dark Messiah of Might and Magic wcielasz się w Saretha - młodego bohatera wyszkolonego we władaniu potężną magią i orężem. Twoim zadaniem jest stawienie czoła Mrocznemu Mesjaszowi władającemu krainą Ashan. Przeszkodzić ci w tym mogą jednak pewne tajemnicze wydarzenia z przeszłości. Weź udział w walce bez żadnych reguł i wykorzystaj ponad 30 różnych rodzajów broni oraz kilkadziesiąt ofensywnych czarów!

  To najostrzejsza gra FPP w świecie magii i miecza jaką kiedykolwiek widziałeś. Oprócz rozbudowanego trybu dla pojedynczego gracza, czeka cię jeszcze rozgrywka multiplayer, w której zmierzyć się może aż do 32 osób jednocześnie!

  Starania CD Projekt to kontynuacja polityki firmy zmierzająca do większej interakcji z najwierniejszymi fanami gier. Już wkrótce można oczekiwać dalszych posunięć związanych z wydawaniem edycji kolekcjonerskich gier, pre-orderów w sklepie gram.pl, wersji językowych kolejnych hitów i nowej formuły wydawania gier premierowych.

  Jeśli i ty uważasz, że można coś zmienić w wydawanych przez CD Projekt grach lub po prostu masz sugestię dotyczącą rynku gier w Polsce, podziel się nią z CDP! Napisz e-mail na adres: gracze@cdprojekt.com
 • Wojman
  2006-08-23 01:04:33
  Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
  Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow