Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Czarna Edycja Dungeon Siege II już za tydzień!
Mamy przyjemność poinformować, że nowa edycja Dungeon Siege II, niezwykle popularnej gry Action-RPG, pojawi się w sprzedaży już 23 marca. W skład Czarnej Edycji Dungeon Siege II, poza doskonałą grą z gatunku hack'n'slash, wchodzą: obszerny drukowany poradnik oraz płyta z materiałami dodatkowymi, takimi jak film dokumentalny i uaktualnienia do gry. Program został wyposażony we wszystkie aktualne poprawki, o których więcej można przeczytać na stronie:
http://www.gram.pl/felieton.asp?id=635

Gra zostanie wydana w nowym pudełku, zamkniętym w specjalnym, foliowym rękawie. Wizerunek opakowania można zobaczyć pod tym adresem.

Dungeon Siege II Edycja Czarna pojawi się w sklepach w sugerowanej cenie 99,90 PLN. Więcej informacji oraz mozliwość zakupu na stronie http://sklep.gram.pl/ds2/.

Wszystkich posiadaczy premierowej wersji gry zapewniamy, że uaktualnienia załączone w Edycji Czarnej pojawią się równocześnie na stronie Gram.pl. Właściciele zarejestrowanych w serwisie gram.pl egzemplarzy Dungeon Siege II będą mieli możliwość zamówienia poradnika i płyty dodatkowej całkowicie za darmo!
Informacja prasowa CD Projekt
2006-03-17 14:05:52
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow