Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Cyberpunk Red - premiera podręcznika znów przełożona
Panująca obecnie na świecie epidemia koronawirusa niestety wpłynęła na premierę kolejnego dzieła. Tym razem chodzi o podręcznik Cyberpunk Red wydawany przez R. Talsorian Games. Ta nowa wersja popularnego papierowego systemu RPG, która ma być bezpośrednio powiązana z nadchodzącym Cyberpunkiem 2077, nie zadebiutuje jak wcześniej zakładano w czerwcu, lecz najprawdopodobniej dopiero pod koniec lata. Twórcy zaznaczają, że jeśli sytuacja nie ulegnie poprawie, termin ten może się jeszcze zmienić. Ich głównym celem jest bowiem dostarczenie produktu w najwyższej możliwej jakości.

Warto zaznaczyć, że to nie pierwsze opóźnienie premiery Cyberpunka Red. Podobna sytuacja miała miejsce w czerwcu ubiegłego roku. Wówczas poślizg tłumaczono chęcią dopracowania pewnych detali świata gry oraz strony artystycznej podręcznika.

Brak pełnego zestawu zasad Cyberpunka Red nie oznacza jednak, że nie można się jeszcze bawić z wykorzystaniem tego systemu. Na stronie DriveThruRPG znajdziecie zestaw startowy, zawierający opis świata, podstawową mechanikę, sześć gotowych postaci oraz kilka materiałów dodatkowych do użycia podczas sesji (wszystko to po angielsku). Obecnie można go zakupić za 10 dolarów (około 41 złotych). Gdy to zrobicie, potrzebujecie już tylko kostek i możecie ruszać na przygodę w mrocznym świecie przyszłości.

Źródło:
"AlexB" - GRY-OnLine
Klemens
2020-05-19 16:27:46
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow