Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Cyberpunk 2077 z większą swobodą romansowania niż Wiedźmin 3
Tegoroczna edycja E3 już za nami, ale wciąż spływają do nas świeże informacje odnośnie projektów pokazywanych na targach. Najnowsze konkrety dotyczą romansów w grze Cyberpunk 2077. Twórcy obiecali, że ten aspekt rozgrywki będzie znacznie bardziej różnorodny niż opcje oferowane przez Wiedźmina 3.

Wynika to z samego charakteru gry. Geralt był konkretną postacią o jasnych preferencjach seksualnych. Natomiast w Cyberpunku 2077 sami stworzymy postać i wybierzemy jej płeć. Autorzy nie zamierzają także nas ograniczać w kwestii płci partnerów. Będziemy mogli nawiązywać romanse zarówno hetero-, jak i homoseksualne.

Jednocześnie, choć gracze sami zadecydują o seksualności swojej alterego, tak inne postacie w świecie gry mają mieć konkretne preferencje. Niektóre będą zainteresowane romansami tylko z przedstawicielami przeciwnej lub tej samej płci, podczas gdy inne będą biseksualne. Ponadto mają mieć swój własny gust, jeśli chodzi o cechy potencjalnego partnera.

Wiadomo również, że studio CD Projekt RED nie zamierza porzucać bezpruderyjności, do której przyzwyczaiły nas poprzednie gry zespołu. Dlatego w Cyberpunku 2077 nie zabraknie nagości.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine
Klemens
2018-06-15 13:38:11
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow