Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Cyberpunk 2077 będzie miał tryb multiplayer
Firma CD Projekt RED potwierdziła plotki, że Cyberpunk 2077 będzie zawierał pewien tryb multiplayer. W rozmowie z serwisem Eurogamer producent przekonuje głosem Adama Badowskiego, dyrektora zarządzającego, że gra będzie koncentrowała się na zabawie solowej, fabule i elementach RPG, ale mimo tego otrzyma pewne funkcje wieloosobowe. Deweloper dał też do zrozumienia, że podobne podejście nie jest wykluczone w przypadku Wiedźmina 3.

„[Cyberpunk 2077] będzie doświadczeniem RPG opartym na fabule, oferującym niezwykłe atrakcje w trybie solowym, ale zamierzamy dodać do niego funkcje multiplayer” – ujawnił Badowski. Zapytany o to, czy Wiedźmin 3 także otrzyma dodatki online, producent rzucił enigmatyczne: „Myślimy o czymś”. Sprawa jest o tyle ciekawa, że do tej pory CD Projekt RED unikał zabawy wieloosobowej, koncentrując się wyrazistych fabułach. Najwyraźniej kolejne projekty to zmienią.

Eurogamer dopatruje się sensu trybu mutliplayer w Cyberpunk 2077 w samej specyfice gry. Podobnie jak trzecia odsłona Wiedźmina, będzie ona rozgrywała się w otwartym świecie. Różnica polega na tym, że zamiast jasno określonego bohatera (Geralta), otrzymamy możliwość wykreowania własnej postaci. To sprawia, że zabawa wieloosobowa lepiej pasowałaby do cybernetycznego uniwersum. Badowski zapytany o Wiedźmina MMO przyznał, że to kiepski pomysł, bo Geralt jest tylko jeden.

Źródło:
"Hed" - GRY-OnLine
Klemens
2013-03-13 14:46:26
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow