Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Cyberpunk 2077 - nowe wieści dopiero w 2017 roku?
Wiedźmin 3: Dziki Gon już od ponad tygodnia szaleje na rynku, więc coraz więcej osób zaczyna się zastanawiać, kiedy otrzymamy jakieś nowe wieści związane z następnym projektem studia CD Projekt RED, czyli grą Cyberpunk 2077. Okazuje się, że będziemy musieli poczekać na nie szmat czasu. Prezes firmy, czyli Adam Kiciński, w rozmowie z serwisem Reuters poinformował, że ten rok i cały przyszły są okresem, w którym jego zespół skoncentruje się na Wiedźminie. Dlatego jakiekolwiek nowe konkrety związane z następnym tytułem usłyszymy prawdopodobnie dopiero w 2017 roku. Oczywiście, prace nad Cyberpunkiem 2077 maja trwać cały czas, tyle, że my nie będziemy informowani o postępach.

Adam Kiciński nie krył także zadowolenia z tego jak dobrze Wiedźmin 3: Dziki Gon radzi sobie na rynku. Przed premierą sprzedano 1,5 mln preorderów i wszystko wskazuje na to, że gra może popularnością kilkukrotnie przebić poprzednie odsłony. Jeden z analityków przewiduje, że w tym roku rozejdzie się 7 mln egzemplarzy tej produkcji, co przyniesie CD Projekt RED około 369 milionów złotych zysku. Zapytany o te prognozy prezes studia stwierdził, że są one całkiem realistyczne.

Warto także wspomnieć, że zespół wykorzysta zyski z Wiedźmin 3: Dziki Gon do sfinansowania produkcji dwóch dodatków oraz Cyberpunka 2077. Jednocześnie Kiciński uważa, że ostatni z tych projektów ma jeszcze większy potencjał finansowy niż seria z Geraltem w roli głównej.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine
Klemens
2015-05-28 19:04:17
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow