Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Cyberpunk 2077 - bonusy w polskich zestawach przedsprzedażowych
Grę Cyberpunk 2077 już od kilku miesięcy można zamawiać w przedsprzedaży w wielu rodzimych sklepach stacjonarnych i internetowych. Polski dystrybutor gry, firma Cenega, ma jednak zamiar od 12 czerwca wprowadzić specjalne zestawy bonusów dla osób, które nie złożyły jeszcze pre-orderów na fizyczne egzemplarze tytułu na konsolach lub komputerach PC. Na fanów czekać będzie breloczek, kilka różnych steelbooków, których projekty nawiązują do gangów Night City, a także plakaty. Rodzaj gadżetu uzależniony zostanie od wybranego przez nas sklepu.

Bonusy w polskich pre-orderach Cyberpunk 2077:


 • Zestaw przedsprzedażowy w salonach Empik – gra + steelbook Voodoo Boys
 • Zestaw przedsprzedażowy w sklepach Media Expert – gra + steelbook Valentinos. Dodatkowo w wybranych lokacjach otrzymamy również gratisowy plakat z grafiką ze steelbooka (liczba ograniczona)
 • Zestaw przedsprzedażowy w sklepach Media Markt – gra + steelbook Maelstrom. Dodatkowo w wybranych lokacjach otrzymamy również gratisowy plakat z grafiką ze steelbooka (liczba ograniczona)
 • Zestaw przedsprzedażowy w sklepach Euro RTV AGD – gra + steelbook Maelstrom
 • Zestaw przedsprzedażowy w sklepie Muve.pl – gra + steelbook Tiger Claws i specjalny brelok
 • Wybrane internetowe sklepy partnerskie – gra + specjalny brelok dostępny przy zamówieniach na: 3Kropki.pl, cdp.pl, empik.com, euro.com.pl, gamedot.pl, grymel.pl, konsoleigry.pl, MediaExpert.pl, MediaMarkt.pl, merlin.pl, mobisoft.pl, morele.net, muve.pl, Neonet.pl, wirtus.pl oraz x-kom.pl

  Ruszyła też przedsprzedaż oficjalnego poradnika do Cyberpunka 2077 przygotowanego przez amerykańskie wydawnictwo Piggyback. Książkę w twardej oprawie kupimy w sugerowanej cenie 99,99 złotych. Gracze otrzymają w niej ponad 360 stron analiz wszystkich ścieżek fabularnych, zadań pobocznych, nagród i zakończeń w grze, a także dodatkowych wyzwań, minigier, przedmiotów do odblokowania oraz sekretów. Wraz z poradnikiem w ofercie sklepów pojawiły się też dwie kolekcjonerskie figurki, za które zapłacimy 229 zł. Przedstawiają one głównego bohatera gry – V – oraz Johnny’ego Silverhanda, granego przez Keanu Reevesa. Obie statuetki mają 24 centymetry wysokości, a na ich podstawie widnieje logo „SAMURAI”, należące do kultowego zespołu z Night City.

  Źródło:
  "Ender" - GRY-OnLine
 • Klemens
  2020-05-21 11:10:17
  Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
  Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow