Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Conan Exiles - sprzedaż przekroczyła 320 tysięcy kopii
Wydaje się, że ledwie co pisaliśmy o rozpoczęciu sprzedaży wczesnej wersji survivalowego sandboxu Conan Exiles w serwisie Steam, a gra już zdążyła wspiąć się na pierwsze miejsce bestsellerów na tej platformie. Jak się okazuje, jest to jedynie początek dobrej passy odpowiedzialnego za tytuł studia FunCom. Deweloper poinformował w oficjalnym wpisie blogowym, że ich najnowsza produkcja sprzedała się w liczbie ponad 320 tysięcy kopii w okresie pierwszego tygodnia obecności na rynku. Co więcej, znaczy to, że Conan „zapłacił już za siebie” i każdy kolejny zakup generuje dla studia zyski.

W sprawie zabrał też głos prezes Funcom – Rui Casais. Serdecznie dziękuje on fanom za ich wielki entuzjazm i przekonuje, że choć producent przeżywał wcześniej słaby okres (poprzednie gry studia, np. Age of Conan i The Secret World, nie zrobiły na rynku furory) to jest teraz bardzo zmobilizowany i gotowy na dłuższą przygodę z Wczesnym Dostępem. Zespół ma bowiem programować ile sił w palcach i został nawet podzielony na dwie spec-grupy: pierwsza z nich ma się zająć dodawaniem do gry nowych systemów i przedmiotów, podczas gdy druga będzie „rozgniatać bugi”, likwidować większe problemy i na bieżąco optymalizować produkcję.

Podobno została też rozwiązana nieprzyjemna sytuacja z oficjalnymi serwerami gry, które musiały zostać wyłączone z powodu zbyt dużego zainteresowania i problemu z dostarczycielem usług. Obecnie użytkownicy mogą się już dołączać do dedykowanych serwerów , lub zalogować do jednego z ponad 12 tysięcy światów zarządzanych przez społeczność tytułu.

Ostatnim ukłonem studia w stronę graczy jest wypuszczenie narzędzi moderskich i wsparcie Warsztatu Steam dla opracowanych przez domorosłych koderów modyfikacji. Będzie to wymagało zaopatrzenia się w program Epic Games Launcher, a ci z żyłką programistyczną będą mogli stworzyć zarówno drobne mody poprawiające szczegóły rozgrywki i ułatwiające graczom życie, jak i totalne konwersje światów, nowe stwory, lokacje czy postaci.

Premiera pierwszej wersji Conan Exiles we Wczesnym Dostępie Steam miała miejsce 31 stycznia 2017 roku. Gra jest dynamicznie rozwijana i docelowo planowana jest wersja na PC oraz konsolę Xbox One.

Źródło:
"Movis" - GRY-OnLine
Klemens
2017-02-10 21:18:30
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow