Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Co dalej z BioWare'em? Zorganizowano spotkanie pracowników
Powraca temat BioWare'u, wywołany przez sensacyjne doniesienia Kotaku. Nowe doniesienia dotyczą spotkania wszystkich pracowników studia.

"BioWare przeprowadziło w środę spotkanie wszystkich pracowników, celem omówienia rozmaitych problemów, podniesionych zarówno wewnątrz studia, jak i w artykule Kotaku (praktyki produkcyjne, Frostbite itd.)" - zdradził Jason Schreier ze wspomnianej redakcji, autor artykułu, od którego zaczęła się cała afera. Schreier ujawnił w nim liczne nieprawidłowości, do jakich dochodziło u twórców Anthem. Efektem miało być masowe niezadowolenie pracowników.

Władze BioWare'u wydały ogólnikowe oświadczenie, w którym dementują doniesienia z publikacji, ale w swoim gronie najwyraźniej podchodzą do sprawy poważnie. "EA i BioWare wciąż oficjalnie ze mną nie porozmawiały, ale wygląda na to, że ich wewnętrzna reakcja była znacznie, znacznie poważniejsza niż sugerował to wpis na ich blogu z ubiegłego tygodnia" - stwierdził Schreier. Dodał on również, że anonimo wypowiadający się pracownicy rozbieżnie zareagowali na spotkanie. Niektórzy są optymistycznie nastawieni do planowanych zmian, wśród innych dominuje zaś sceptycyzm.

Źródło:
Patryk Purczyński - gram.pl - gram.pl
Klemens
2019-04-15 21:22:00
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow