Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Chris Avellone jednym z celów dodatkowych zbiórki The Bard's Tale IV
Studio inXile Entertainment żądało od internautów całkiem sporej kwoty pieniędzy, bo aż 1,25 miliona dolarów. Wystarczyło jednak tylko 12 dni, by zgromadzić tę kwotę. Mało tego – w chwili obecnej na koncie The Bard’s Tale IV znajduje się 1,36 miliona dolarów, dzięki czemu udało się przekroczyć dwa dodatkowe progi finansowe (w zamian w grze zaimplementowany zostanie „rozbudowany system postaci niezależnych” oraz funkcja tworzenia przedmiotów). Teraz twórcy projektu ujawnili kolejne cele – po ich osiągnięciu, zespół deweloperów zostanie rozszerzony o kilka znanych w branży nazwisk. Jeśli uda się zebrać sumę 1,9 miliona dolarów, do ekipy dołączy Chris Avellone – jeden z autorów takich produkcji, jak Planescape Torment czy Fallout: New Vegas.

W pracach nad The Bard’s Tale IV Avellone pełnić ma rolę projektanta oraz scenarzysty. Dodatkowo stworzy też Kurhan Grozy – nową lokację, w której bohaterowie prowadzeni przez graczy natkną się na różnego rodzaju monstra siedzące w zakamarkach umysłu Avellone’a.

To jednak nie wszystko. Próg finansowy związany z Chrisem Avellonem jest bowiem najwyższym z nowo ujawnionych. Przygotowano też znacznie niższe, a po przekroczeniu każdego z nich do zespołu dołączą inni znani deweloperzy, którzy na potrzeby The Bard’s Tale IV również zaprojektują po jednej lokacji.

Źródło:
"Pirlond" - GRY-OnLine
Klemens
2015-06-29 20:43:49
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow