Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Chernobylite sukcesem na Kickstarterze
Polskie studio The Farm 51 ma powody do zadowolenia. Kickstarter Chernobylite, czyli gry osadzonej w czarnobylskiej Strefie Wykluczenia, przekroczył cel minimalny, który ustalono na poziomie 100 tysięcy dolarów. W chwili pisania tej wiadomości licznik na stronie pokazuje ponad 120 tysięcy dolarów, a kwota ta jeszcze wzrośnie, gdyż do końca zbiórki pozostało jeszcze 17 dni.

Przypomnijmy, że Chernobylite zmierza na pecety, Xboksa One i PlayStation 4. Premiera we wczesnym dostępie zaplanowana została na jesień 2019 roku, ale termin ten dotyczy tylko wydania PC. Autorzy pochwalili się, że udało im się już przenieść grę w obecnym stanie na konsole i projekt jest w pełni grywalny na tych platformach. Zespół deweloperski liczy jednak tylko 20 osób, dlatego twórcy poświęcają uwagę głównie pecetom. Na wydania konsolowe nie powinniśmy jednak czekać zbyt długo po debiucie komputerowym.

Warto dodać, że w przyszłym miesiącu osobom, które wspomogą grę na Kickstarterze udostępnione zostanie demo. Bazować ono będzie na wersji alfa i zapewni do dwóch godzin zabawy.

Twórcy podali także kilka celów dodatkowych. Po osiągnięciu 130 tys. dolarów system craftingu Chernobylite wzbogaci się o możliwość konstruowania części broni oraz specjalnej amunicji. Z kolei przekroczenie progu 150 tysięcy dolarów pozwoli autorom zarejestrować autentyczne odgłosy występujące w czarnobylskiej Strefie Wykluczenia i zaimplementować je jako efekty dźwiękowe w grze.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine
Klemens
2019-04-24 15:38:25
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow