Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Catherine: Full Body zapowiedziane
Po sukcesie Persony 5 (także komercyjnym) firma Atlus postanowiła wrócić do jednej ze swoich mniej znanych marek. Wybór padł na Catherine – unikatową mieszankę gry przygodowej i zręcznościowej z 2011 roku, która otrzyma wersję na konsole PlayStation 4 oraz PlayStation Vita zatytułowaną Catherine: Full Body.

Na razie nie mamy zbyt wielu informacji na temat gry, ale w styczniowym numerze magazynu Weekly Famitsu (data wydania: 21 grudnia) ma ukazać się pierwszy artykuł poświęcony produkcji. Niemniej dzięki oficjalnej stronie czasopisma wiemy już, że nie będzie to zupełnie minimalistyczna konwersja. Za jej powstanie odpowiada Studio Zero prowadzone przez Katsurę Hashino, reżysera piątej Persony. Tak jak w oryginale mieliśmy dwie tytułowe bohaterki (dokładniej: Catherine oraz Katherine), tak w odświeżonej wersji dołączy do nich trzecia postać o tym imieniu. Jej osobowość ma znacząco różnić się od poprzednich wcieleń. Możemy też liczyć na nowe sceny z poprzednimi bohaterkami.

To wszystko, co wiemy o Catherine: Full Body. Na szczęście wkrótce możemy liczyć na dodatkowe informacje, i to nie tylko za sprawą nadchodzącego wydania Weekly Famitsu. Dzień po premierze nowego numeru magazynu odbędzie się transmisja na żywo w serwisie Niconico poświęcona grze. Stream rozpocznie się 22 grudnia o godzinie 11:30, przy czym główne wydarzenie wystartuje pół godziny później.

Źródło:
"Entelarmer" - GRY-OnLine
Klemens
2017-12-19 18:58:43
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow