Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

CDP RED uspokaja: Cyberpunk 2077 nie będzie shooterem, tylko rasowym RPG-iem
W pamiętnym trailerze Cyberpunk 2077 było trochę strzelania, ale to jeszcze nie oznacza, że nową produkcję CD Projekt RED należy brać za shootera. Wszelkie wątpliwości rozwiewa Marcin Iwiński.

- Ludzie pytają mnie, czy Cyberpunk 2077 będzie miał multiplayer, czy będzie strzelanką. Odpowiadam im, by byli spokojni, ponieważ tworzymy RPG-a z prawdziwego zdarzenia - zapewnia Marcin Iwiński, szef CD Projekt RED. Zamieszanie najwyraźniej wywołała zawartość pierwszego zwiastuna gry, zawierającego prezentowane w zwolnionym tempie wystrzały z broni palnej.

- Jesteśmy znani z opowiadania historii, z tworzenia wielkich światów - kontynuuje Marcin Iwiński. - Wszystko, czego nauczyliśmy się przy produkcji trzech części Wiedźmina, włączając w to kwestię otwartego świata, teraz przenosimy do Cyberpunk 2077. Tak, to będzie rasowa gra RPG, ale planujemy wdrożyć do niej mnóstwo nowych elementów, o których na razie nie mogę niestety rozmawiać. Jedno, co mogę oznajmić z pełną stanowczością, to fakt, że na pewno nie będzie to multiplayerowy shooter - dodaje.

Źródło:
Patryk Purczyński - gram.pl
Klemens
2014-01-25 14:01:58
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow