Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Broken Age - przygodówka studia Double Fine na Steamie od 28 stycznia
Wczoraj informowaliśmy o premierze pierwszego aktu przygodówki Broken Age od studia Double Fine. Jeden z największych growych projektów z serwisu Kickstarter w późniejszym czasie miał ukazać się w sklepie Steam, w ramach wcześniejszego dostępu. Deweloper zrezygnował jednak z tego pomysłu i zdecydował się na wypuszczenie pełnoprawnej produkcji, podzielonej na dwa epizody, którą będzie można nabyć dzięki Season Pass. Dziś poznaliśmy datę premiery gry - ukaże się ona w ramach cyfrowej dystrybucji 28 stycznia.

Ostatnie ogłoszenia dotyczące Broken Age mają też pewien negatywny wydźwięk. Studio Double Fine zabroniło bowiem publikować recenzji swojej gry osobom, które wsparły ją na Kickstarterze. Embargo początkowo miało trwać do 27 stycznia. Jednak od razu pojawiły się głosy, że tytuł zapewne jest kiepski i niedopracowany, co brzmiało wiarygodnie, zwłaszcza mając w pamięci aferę z brakiem pieniędzy, o której było głośno w połowie 2013 roku. Twórcy opublikowali jednak informację o następującej treści:

„Chciałem poinformować, że znosimy embargo na recenzje Broken Age. Początkowa decyzja nie była podyktowana chęcią kontroli czy zwykłą złośliwością, lecz pragnieniem uniknięcia spoilerów. Chcieliśmy także dać czas przedstawicielom mediów, by mogli cieszyć się grą, zastanowić się nad nią i na spokojnie napisać recenzję. (...) Można już publikować recenzje i nagrywać materiały wideo…”

Krótko pisząc, negatywny wydźwięk początkowej decyzji zmusił dewelopera do zmiany stanowiska, więc na dniach powinniśmy spodziewać się wysypu wszelkiego rodzaju opinii, filmików, itd.

Źródło:
"Góral" - GRY-OnLine
Klemens
2014-01-15 19:56:53
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow