Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Bohaterowie gry Dragon Age: Początek
Potwierdzają się doniesienia o rozbudowanym początku przygody w Dragon Age: Początek. Każda z sześciu dostępnych w grze postaci podróż po świecie Dragon Age rozpocznie z zupełnie innej lokacji, wykona inne zadania, zdobędzie inne przedmioty.

Zapowiadająca się niezwykle ciekawie gra przygotowywana przez BioWare ma być według Electronic Arts pierwszym tytułem w historii cRPG, który oferować będzie użytkownikom nie tylko wiele możliwości zakończenia przygody, ale także jej rozpoczęcia. Warto przy tym jednak zauważyć, że już w obu częściach Sacred było podobnie - czas pokaże, czy Dragon Age faktycznie zrewolucjonizuje ten temat. Co więcej lokacje w których zaczynać będą kierowane przez nas postacie mają być unikalne. Oznacza to, że wybierając grę na przykład Miejskim Elfem, otrzymamy zadania, zdobędziemy przedmioty czy poznamy postacie, które będą niedostępne dla innych ras w startowych lokacjach. Dodatkowo każdy wybór, którego dokonamy w rozpoczynającej historii może mieć i prawdopodobnie będzie miał konsekwencje w dalszej rozgrywce. W zależności od naszych czynów w różny sposób będzie układała się fabuła dalszych etapów oraz będziemy mieli mniej lub więcej dialogowych opcji podczas rozmów z NPC.

Gracze będą mieli możliwość wcielić się w jedną z sześciu klas przygotowanych przez programistów BioWare. Rasę elfów będą reprezentować Dalijski Elf oraz Miejski Elf. Krasnoludy również otrzymają dwie klasy postaci: Krasnoluda oraz Krasnoluda Szlachcica. Zestaw dostępnych ras uzupełniają ludzie: Człowiek Mag oraz Człowiek Szlachcic.

Dragon Age: Początek ma oferować graczom innowacyjny system walki, w którym koniecznością będzie używanie specjalnych zdolności członków naszej drużyny. Niedawno pisaliśmy o możliwości ustawiania specjalnych schematów zachowania poszczególnych wojaków. Urozmaiceniem rozgrywki i walki ma być również możliwość przygotowania mocnych ataków magicznych oraz łączenia znanych czarów w specjalne combosy.

Przypomnijmy, że podczas ostatniego Comic Con w Nowym Jorku zaprezentowano gameplay Dragon Age: Początek. Więcej na ten temat przeczytacie w newsie sprzed kilku dni.

Dragon Age: Początek ma być sukcesorem tak kultowych gier jak Baldur’s Gate czy Icewind Dale. Twórcy gry zapowiadają powrót do korzeni, połączenie świetnego świata fantasy, z wysokiej jakości grafiką, niesamowitą fabułą i interesującym systemem walki. Premiera gry zapowiedziana jest na drugą połowę 2009 roku.

Źródło:
Maciej "guandi" Śliwiński - GRY-OnLine
Klemens
2009-02-13 16:36:52
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow