Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Blizzard rekrutuje do zespołu pracującego nad MMO nowej generacji, czyli kolejne plotki o grze Titan
O tym, że firma Blizzard pracuje nad nową grą MMO wiemy od dawna. Do sieci co jakiś czas trafiają nowe informacje na temat tej produkcji, którą roboczo ochrzczono mianem Titan. Ogłoszenie o pracę zamieszczone na Gamasutrze ponownie ożywia ten temat, gdyż firma poszukuje producenta do zespołu tworzącego grę MMO nowej generacji. Przyszły pracownik musi posiadać przynajmniej 3-letnie doświadczenie i minimum jeden tytuł klasy AAA na koncie.

Obecnie wiemy jedynie o tym, że Blizzard pracuje nad StarCraft II: Legacy of Void, Diablo III dla konsol PlayStation 3 i 4, a także grą Blizzard All-Stars. Oprócz tych tytułów ujawniono jeszcze Titan, którego deweloping idzie pełną parą. Z racji, że tylko ostatni z wymienionych projektów należy do gatunku MMO, można śmiało stwierdzić, że ogłoszenie o pracę dotyczy właśnie tego tytułu. Ewentualnie ma to coś wspólnego z niezapowiedzianym projektem, którego poznamy 22 marca. Jednak w jego przypadku studio zarzeka się, że nie chodzi o żadne MMO, więc...

Niestety do oferty nie zakradły się żadne detale na temat gry. Standardowo wymagane jest spore doświadczenie, komunikatywność, umiejętności, itd. O samej produkcji nie ma praktycznie ani słowa, oprócz wzmianki, że posada dotyczy stanowiska w zespole odpowiadającym za MMO nowej generacji. Akurat to twierdzenie może oznaczać, że finalny produkt trafi także na nowe konsole, jednak nie mamy i zapewne prędko nie otrzymamy takowego potwierdzenia.

Źródło:
"Góral" - GRY-OnLine
Klemens
2013-03-15 17:36:01
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow