Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Black Desert Online za darmo na Steamie
Łowcy darmowych gier i miłośnicy produkcji typu MMORPG mogą już grzać swoje łącza. Na Steamie można bezpłatnie dodać do swojej kolekcji egzemplarz Black Desert Online. Aby to zrobić, należy wejść na stronę gry, zalogować się na swoje konto na platformie firmy Valve i kliknąć przycisk „Dodaj do konta”. Promocja potrwa do 2 marca do godziny 16:00 czasu polskiego bądź do wyczerpania zapasów. Uwaga! Zdobyta w ten sposób gra nie będzie generowała kart kolekcjonerskich Steam. Miejcie również na uwadze fakt, że tytuł nie posiada polskiej wersji językowej.

Koreańskie studio Pearl Abyss i firma Kakao Games Europe zdecydowały się na udostępnienie za darmo na Steamie podstawowej, pozbawionej jakichkolwiek bonusów wersji Black Desert Online. Jeśli Was one interesują, to obecnie na platformie firmy Valve można kupić inne edycje tego MMORPG-a po obniżonych cenach. Na Traveler's Package trzeba wydać 47,99 złotych, a na Explorer's Package 79,99 złotych. Oferta także będzie ważna do 2 marca.

Black Desert Online ukazało się na PC pod koniec 2014 roku. W ubiegłym roku tytuł zadebiutował także na PlayStation 4 oraz Xboksie One. Od początku istnienia produkcja, przy której pracował między innymi Dae-Il Kim, weteran branży i twórca między innymi RYL Online oraz Continent of Ninth, wyróżniała się od innych przedstawicieli gatunku bardzo atrakcyjną oprawą graficzną, która przez lata była dodatkowo ulepszana.

Mimo przeszło pięciu lat na karku, Black Desert Online wciąż radzi sobie całkiem nieźle. Według danych serwisu Steamcharts, w minionych trzydziestu dniach na samym tylko Steamie w tytule bawiło się średnio 14.605 osób.

Źródło:
"AlexB" - GRY-OnLine
Klemens
2020-02-28 13:27:08
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow