Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Black Desert Online doczeka się kolejnych rozszerzeń
W zeszłym tygodniu ukazało się pierwsze duże rozszerzenie do gry Black Desert Online – sieciowego MMORPG, które zadebiutowało na początku marca. Ważący 2 GB dodatek wprowadził tytułową, ogromną krainę Mediah, potężnego bossa oraz Crimson Battlefield, czyli potyczki drużyn złożonych z 40 graczy. Jak się okazuje, koreańscy twórcy zamierzają dalej rozwijać tę produkcję, a swoje plany ujawnili w trakcie konferencji prasowej w Seulu. Zawartość dodatków podała strona Inven, natomiast angielskie tłumaczenie dostarczył serwis Dual Shockers. Drugie rozszerzenie pójdzie śladami Mediah i wprowadzi dużą lokację – tym razem w postaci oceanu oraz położonego za nim nowego kontynentu. Co ciekawe, gracze będą mogli także zapuścić się w morskie głębiny, choćby w celu znalezienia zatopionych skarbów lub zmierzenia się z morskimi stworami. Pojawią się też bitwy morskie z użyciem okrętów, które wybudujemy w domach gildii. Oprócz tego autorzy znacznie zmienią system tzw. awakened weapons, a do tego pojawią się przebudzone bronie dla czterech kolejnych klas: Wizard, Witch oraz niedostępnych jeszcze na Zachodzie Ninja i Kunoichi.

Kolejny dodatek ma ukazać się latem. Oprócz elfickiej krainy Kamaslive, rządzonej przez dwie królowe i cechującej się harmonią z siłami przyrody, gracze otrzymają nową grywalną rasę – Beniteu. Mroczne elfy, zwinne i poruszające się w charakterystyczny sposób, mają cechować się agresywnym stylem walki, z magią jako drugorzędną zdolnością. Następnie twórcy wprowadzą południową krainę Drigan, w której panują napięte relacje między elfami, krasnoludami oraz olbrzymami.

Oprócz dużych dodatków pojawią się też pomniejsze uaktualnienia, choć nie do końca jest jasne, które z podanych nowinek znajdą się w głównych rozszerzeniach. Cześć z nich wprowadzi usprawnienia różnych aspektów gry, na przykład w postaci pełnoprawnego czatu głosowego. Pojawi się więcej zawartości dla osób preferujących grę w trybie kooperacji, jak również system wyznaczający nagrody za głowę postaci. Ponadto zostanie wprowadzona nowa klasa wierzchowców, przy czym w przeciwieństwie do tych rangi od 1. do 8., mounty poziomu 9. wyróżniać się będą nie tyle szybkością, co umiejętnościami. Przykładowo: pegaz da łatwiejszy dostęp do wysoko położonych miejsc, podczas gdy jednorożec wzmocni naszą postać i przyszpili wrogów swoim rogiem. Z kolei piekielny rumak (Hell Horse – tłumaczenie niepewne) powali niemilców potężnymi eksplozjami i mocą ognia. Twórcy zamierzają także ułatwić nowicjuszom nadrobienie zaległości w stosunku do weteranów.

Przypominamy, że wszelkie informacje o terminach wydania wyżej wymienionych dodatków dotyczą koreańskiego Black Desert Online. Na Zachodzie zobaczymy je najpewniej dopiero kilka miesięcy po premierze azjatyckich wersji.

Źródło:
"Entelarmer" - GRY-OnLine
Klemens
2016-04-05 19:01:59
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow