Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

BioWare podgrzewa atmosferę wokół marki Dragon Age. Zapowiedzi niebawem?
Wygląda na to, że po dłuższym czasie rozłąki z marką Dragon Age przedstawiciele BioWare’u postanowili przypomnieć graczom o swojej fantastycznej serii. Na oficjalnym profilu studia pojawiła się pojedynczy wpis, który wprawdzie nie zdradza niczego, ale gracze szybko zaczęli snuć rozmaite teorie. Szybko dostrzeżono też, iż zaprezentowana we wpisie scenka to odwołanie do jednego z kadrów z bohaterami Marvela.

Pretekstem dla większości plotek jest oczywiście zapowiedziany na początku miesiąca remaster jednej gry z portfolio EA, który ma pojawić się na rynku przed końcem marca 2021 roku. Pierwsze pogłoski sugerowały odświeżoną trylogię Mass Effect, ale nie da się ukryć, że wielu graczy z chęcią przygarnie remastery Dragon Age.

Z drugiej strony jeszcze w 2018 roku BioWare oficjalnie zapowiedziało kolejną pełnoprawną odsłonę cyklu i chociaż od tamtej pory konkretów o Dragon Age 4 było jak na lekarstwo, to szybko może się to zmienić. Przedstawiciele EA i BioWare’u niejednokrotnie sugerowali, że nowe Dragon Age ma pierwszeństwo przed Mass Effect 5, więc chyba to odpowiedni moment, by uraczyć nas garścią nowinek przy okazji czerwcowego EA Play Live 2020.

Źródło:
"LM" - gram.pl
Klemens
2020-05-23 15:12:19
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow