Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

BioWare świętuje pierwsze urodziny Anthem
W tym tygodniu mija rok od premiery Anthem. Produkcja, która miała otworzyć nową erę w historii studia BioWare, według wielu osób pogrzebała całkowicie jego reputację. Mimo praktycznego porzucenia prac nad rozwojem obecnej wersji tytułu, deweloperzy przygotowali rocznicową niespodziankę dla nielicznych weteranów, którzy wciąż bawią się z produkcją. Nie jest to jednak usunięcie bożonarodzeniowych dekoracji (to nastąpiło parę dni temu), które przez ponad dwa miesiące po świętach zdobiły ulice jedynego miasta w grze i były źródłem szyderstw wśród graczy, ale kilka drobnych upominków. Od 25 lutego do 24 marca wszyscy chętni będą mogli odebrać cztery urodzinowe skórki, po jednej dla każdego typu Javelina, a także nowy specjalny materiał do craftingu.

BioWare przygotowało również nowy patch w wersji 1.7.0. Niestety nie wprowadza on żadnych nowych atrakcji. Łatka modyfikuje dotychczasowy harmonogram dostępnych eventów tak, by tytuł mógł przez długi czas funkcjonować praktycznie na auto-pilocie (twórcy otwarci są jednak na sugestie zmian od fanów). Regularnej rotacji podlegać będą znane fanom dzienne, tygodniowe oraz miesięczne wyzwania i wydarzenia, a także opcjonalne tryby zabawy. Zmieniać będzie się też oferta broni i przedmiotów w sklepach. Za uczestnictwo w eventach czekają standardowe nagrody. Dodatkowym urozmaiceniem mają być ograniczone czasowo wydarzenia, zorganizowane z okazji wybranych świąt kalendarzowych.

Niedawno deweloperzy z BioWare potwierdzili, że planują w przyszłości przeprojektować Anthem, skupiając się na podstawowych aspektach rozgrywki oraz motywowaniu graczy do dłuższej zabawy. Plotki o tzw. Anthem 2.0 lub Anthem Next krążą już od dłuższego czasu. Według nich, produkcja zostanie zrebootowana i przy okazji najpewniej przejdzie na model free-to-play. Na razie nie wiemy, kiedy i czy rzeczywiście to nastąpi.

Źródło:
"Ender" - GRY-OnLine
Klemens
2020-02-26 19:58:58
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow