Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

BioShock 2 porzuca Games for Windows Live na rzecz Steamworks
Ujawnione niedawno plany odnośnie zamknięcia Games for Windows Live zmusiły wydawców wielu gier do poszukania innej platformy cyfrowej. W podobnym położeniu znalazła się firma 2K Games, której BioShock 2 opierał swój komponent wieloosobowy właśnie na GfWL. W obliczu nieuchronnej śmierci usługi firmy Microsoft 2K Games postanowiło zmienić obóz. Najnowsza aktualizacja do pecetowej wersji gry BioShock 2, zastępuje Games for Windows Live platformą Steamworks.

Osoby, które kupiły BioShock 2 w wydaniu pudełkowym lub drogą cyfrową (ale nie w sklepie Steam) będą mogły aktywować ją na Steamie za pomocą oryginalnego klucza. Można go znaleźć w pudełku od gry lub w archiwalnym mailu. Szczegółowa instrukcja tego procesu znajduje się pod tym adresem. Dodatkowo każdy, kto posiadał wcześniej BioShock 2, po aktywacji produkcji na platformie dystrybucji cyfrowej firmy Valve otrzyma dostęp do wszystkich dodatków DLC, włączając w to Minerva’s Den (nie dotyczy nowych nabywców i dotychczasowych posiadaczy gry na Steamie).

Złą wiadomością jest to, że cały postęp w grze – zarówno w kampanii fabularnej, jak i w multiplayerze – zostanie utracony. Po przeniesieniu gry na Steama, osoby, które zakupiły BioShock 2 w polskiej wersji, będą musiały grać w innym języku. Steamowa edycja produkcji obecnie daje do wyboru jedynie angielski, francuski, włoski, niemiecki i hiszpański.

W związku z przenosinami BioShock 2 otrzymał wsparcie dla kontrolera od konsoli Xbox 360 oraz trybu Big Picture. Kilku zmian doczekała się też sama rozgrywka – m.in. przyspieszono zdobywanie doświadczenia w trybie wieloosobowym oraz poszerzono opcje wyszukiwania aktywnych meczy.

Źródło:
"luckie" - GRY-OnLine
Klemens
2013-10-04 20:44:37
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow