Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Beta test Stargate Online TCG już dostępny
Całkiem niedawno mieliśmy okazję przekazania Wam informacji o zapowiedzi nowej gry osadzonej w uniwersum Gwiezdnych Wrót, toczonej w sieci. Natomiast dzisiaj Sony Online Entertainment poinformowało, że wersja testowa Stargate Online Trading Card Game jest już powszechnie dostępna w Internecie. Wszystkich zainteresowanych niniejszym tytułem zachęcamy do odwiedzenia strony oficjalnej, gdzie można samemu przekonać się o jakości niniejszej pozycji.

W ramach małego przypomnienia Stargate Online Trading Card Game oparto na serialu telewizyjnym, w Polsce znanym pod tytułem Gwiezdne Wrota. Ów tytuł stanowi internetowy wariant kolekcjonerskiej gry karcianej. Zabawa polega na wysyłaniu bohaterów znanych z pierwowzoru w różne zakątki wszechświata, celem wykonania konkretnych zadań. Poszczególne postaci z serialu odpowiadają posiadanym kartom. Użytkownicy będą stawać do potyczek w stworzonych do tego ligach i turniejach. W miarę odnoszenia kolejnych zwycięstw zdobywa się nowych bohaterów i rozwija ich umiejętności.

Według planu pełna wersja gry będzie dostępna już 18 kwietnia br. Mówi się również, że startowy pakiet kart ma kosztować ok. 30 PLN. Natomiast koszt zakupu kolejnych powinien zamknąć się w 10 PLN.

Źródło:
GRY-OnLine

Beta test Stargate Online TCG juz dostepny 201242,1.jpg

Beta test Stargate Online TCG juz dostepny 201242,2.jpg
Klemens
2007-03-22 20:12:31
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow