Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Batman: The Telltale Series – drugi odcinek już dostępny
Przy przygodach Człowieka-Nietoperza studio Telltale Games narzuciło sobie całkiem przyzwoite tempo – może nie tak wysokie jak ostatnio, gdy kolejne odcinki perypetii Michonne w świecie The Walking Dead wychodziły praktycznie miesiąc w miesiąc, ale i tak lepsze, niż bywało przy wcześniejszych grach tego dewelopera. Pierwszy epizod Batman: The Telltale Series zadebiutował na samym początku sierpnia, a już teraz, mniej więcej półtora miesiąca później, możecie cieszyć się kolejnym rozdziałem opowieści o Mrocznym Rycerzu z Gotham – epizod drugi, Children of Arkham, jest już dostępny na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Aby uzyskać do niego dostęp na PC, musicie nabyć cały sezon (season pass), natomiast na PS4 i XOne da się go kupić odrębnie.

Tym razem Bruce’owi Wayne’owi przychodzi zmierzyć się z tytułowymi Dziećmi Arkham – tajemniczą organizacją przestępczą, która terroryzuje miasto. Batman jest zdeterminowany stawić jej czoła tym bardziej, że przeciwnik zdaje się mieć związek z mrocznymi sekretami z przeszłości, które kładą się cieniem na reputacji rodu Wayne’ów.

Na konsolach PlayStation 3 i Xbox 360 drugi odcinek Batman: The Telltale Series pojawi się w późniejszym (niesprecyzowanym) terminie. To samo dotyczy urządzeń mobilnych z systemami iOS i Android, przy czym w ich wypadku nie zadebiutował jeszcze nawet pierwszy epizod, Realm of Shadows.

Źródło:
"Draug" - GRY-OnLine
Klemens
2016-09-20 20:37:01
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow