Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Batman: The Telltale Games Series - New World Order ukaże się 25 października
Studio Telltale Games ujawniło datę premiery trzeciego epizodu gry Batman: The Telltale Games Series. Odcinek zatytułowany New World Order ukaże się na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych 25 października. Termin debiutu na pozostałych platformach sprzętowych zostanie podany w późniejszym czasie. Podzielono się za to kilkoma szczegółami na temat dalszych przygód Batmana, który ma się zagłębiać w intrygę związaną z organizacją Children of Arkham. Z kolei Selina Kyle wyjawi Bruce’owi więcej tajemnic na swój temat, a Harvey Dent bardzo zmieni się w następstwie ataku Pingwina.

Batman: The Telltale Games Series to jedna z wielu przygodówek w dorobku studia Telltale Games. Tytuł, podobnie jak wcześniejsze dzieła tej ekipy, jest prostym point-and-clickiem, skupiającym się przede wszystkim na opowiadaniu ciekawej fabuły oraz zmuszającym graczy do podejmowania trudnych wyborów, wpływających na przebieg historii. Produkcja oparta jest oczywiście na marce Batman, ale nie ukazuje wydarzeń znanych z filmów czy komiksów, gdyż jest autorską wizją amerykańskiego dewelopera.

Tytuł został podzielony na pięć epizodów, z których dwa są już dostępne na konsolach PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, Xbox 360, PC-tach oraz urządzeniach mobilnych.

Źródło:
"Góral" - GRY-OnLine
Klemens
2016-10-13 07:04:46
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow