Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Batman: The Telltale Games Series – problemy techniczne portu na PC
Postać Batmana nie ma łatwego życia na komputerach osobistych. Po raz kolejny premiera na PC produkcji z Brucem Waynem w roli głównej okupiona jest licznymi błędami, problemami z płynnością i niedociągnięciami technicznymi. Tym razem w ogniu oskarżeń nie znalazło się jednak Warner Bros., a studio Telltale – producent gry Batman: The Telltale Games Series.

Konsolowe edycje najnowszej przygodówki o Batmanie działają poprawnie, czego niestety nie można powiedzieć o porcie na PC. Wystarczy się o tym przekonać, odwiedzając stronę gry na platformie Steam – ponad 30% recenzji jest w tym momencie negatywnych. Główne zarzuty z reguły są podobne i dotyczą szeroko rozumianych problemów technicznych. Użytkownicy skarżą się na niską płynność obrazu (wynoszącą około 10 klatek na sekundę), brak zsynchronizowanego dźwięku i dialogów z obrazem, problemy z ustawieniem rozdzielczości wyższej od 720p, liczne crashe oraz kłopoty z konfiguracją kontrolera.

Problemy techniczne nie przytrafiają się jednak wszystkim – ponad 65% osób zdaje się być zadowolonych z gry. Dla doświadczających wyżej wymienione błędy, Batman: The Telltale Games Series jest niemalże niegrywalny. Użytkownicy w negatywnych recenzjach chwilowo odradzają zakup tej produkcji na PC i sugerują, aby poczekać do pojawienia się naprawiającej problemy techniczne łatki. Jeden z graczy odkrył, że kłopoty i błędy na laptopach mogą wynikać z faktu, że Batman: The Telltale Games Series domyślnie uruchamia się na zintegrowanej karcie grafiki, a wymuszenie działania gry z wykorzystaniem dedykowanego układu sprawi, że całość zwyczajnie się zawiesi.

Nie jest to pierwszy raz, kiedy produkcja od studia Telltale zalicza falstart na PC – podobne problemy można było zanotować przy okazji premiery Game of Thrones czy Tales from the Borderlands. Cała sprawa jest o tyle zaskakująca, że autorzy Batman: The Telltale Games Series zapowiadali zdecydowane polepszenie jakości oprawy graficznej w ich najnowszej grze. Niestety, przy 10 klatkach na sekundę sporo osób wciąż nie może jej podziwiać. Nie pozostaje więc nic innego, jak czekać na szybkie naprawienie błędów.

Źródło:
"Makek" - GRY-OnLine
Klemens
2016-08-03 11:50:12
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow