Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Assassin's Creed Odyssey - trzecie fabularne DLC już dostępne
Ubisoft wydał dzisiaj Rodowód, czyli trzeci rozdział dodatkowej kampanii fabularnej do Assassin's Creed Odyssey, opowiadającej o pierwszym posiadaczu ukrytego ostrza.

Odcinek kontynuuje wydarzenia zapoczątkowane w poprzednich epizodach. Twórcy obiecują, że w trakcie rozgrywki gracze odkryją powiązanie z Origins, czyli odsłoną cyklu skupiającej się na losach Bayeka z Siwy.

Wśród nowości jest zdolność, która pozwala wyprowadzić serię „druzgocących” ciosów Włócznią Leonidasa. Co ciekawe, umiejętność nagradza prowadzoną postać trzema paskami adrenaliny, choć sama zużywa tylko jeden.

Płatny dodatek wprowadza również następną odnogę Zakonu Starożytnych. Członkowie ugrupowania posiadają przedmiot, umożliwiający naprawienie „potężnej” broni, którą otrzymamy w ramach nagrody za ukończenie DLC.

Powraca też Darius, a więc wspomniany pierwszy posiadacz ukrytego ostrza Asasynów. Podczas zabawy gracze pomogą mężczyźnie rozprawić się z Persami, a także uwolnią przetrzymywanych w niewoli Spartan.

Warto zaznaczyć, że w planach jest kolejne duże rozszerzenie, również podzielone na rozdziały - Los Atlantydy. Szczegóły nie są znane, ale wiadomo, że stawimy czoła mitycznym stworom w zlokalizowanym pod wodą tytułowym mieście.

Źródło:
Piotr Bicki - Eurogamer.pl
Klemens
2019-03-05 20:59:28
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow