Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Assassin’s Creed Odyssey - plany rozwoju na maj to m.in. nowa przygoda
Gra Assassin’s Creed Odyssey jest od premiery stale rozwijana za pomocą aktualizacji. Firma Ubisoft ujawniła, czego możemy się spodziewać w tym miesiącu. Kolejny patch z nową zawartością ukaże się pojutrze, czyli 14 maja.

Aktualizacja zaoferuje nową przygodę zatytułowaną Wyjątkowo kiepski dzień. W niej spotkamy się z zaskakująco chłodnym przyjęciem w pewnej lokrydzkiej osadzie. Szybko odkryjemy, że winę za to ponosi podszywający się pod nas oszust, który swoimi czynami szarga reputację Alexiosa/Kassandry.

Patch doda także pakiet Heraklesa, w skład którego wejdzie zestaw wyposażenia, wierzchowiec oraz topór. Do tego dojdzie pakiet Hydry, oferujący projekt statku, motyw załogi, galion oraz samego Heraklesa jako członka załogi.

Pod koniec maja pojawi się kolejna aktualizacja, która opatrzona zostanie numerem 10.0. Wprowadzi ona do gry tzw. legendarnych przybocznych, którzy mają rozwijać się razem z graczem. Ponadto enigmatyczne ostrakony będą pokazywały, w jakim regionie należy szukać opisywanych przez nie skarbów. Z kolei ulepszenia interfejsu sprawią, że przedmioty z danego kompletu oznaczane będą graficznymi symbolami. Zredukowane zostaną również cele tygodniowych kontraktów, tak aby łatwiej było je zrealizować.

Przypomnijmy, że Assassin’s Creed Odyssey ukazało się 5 października ubiegłego roku w wersjach na pecety oraz Xboksa One i PlayStation 4. Produkcja w Japonii dostępna jest również na Nintendo Switch, gdzie wykorzystuje technologię streamingu.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine
Klemens
2019-05-12 17:14:06
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow