Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Assassin’s Creed: Unity przeżywa drugą młodość
W reakcji na pożar paryskiej katedry Notre-Dame kilka dni temu firma Ubisoft udostępniła za darmo pecetową wersję Assassin's Creed: Unity. Ten miły gest został przyjęty wyjątkowo ciepło przez graczy i można wręcz stwierdzić, że gra przeżywa obecnie mały renesans.

Pierwszy tego skutek można zobaczyć w serwisie Steam, gdzie 86% recenzji użytkowników wystawionych w ostatnich 30 dniach chwali ten tytuł, co oznacza, że przyjęcie gry jest „bardzo pozytywne”, a do niedawna było „mieszane”. Jest to tym bardziej imponujące, że oferta otrzymania za darmo Assassin’s Creed: Unity obowiązuje wyłącznie w usłudze Uplay, a nie na Steamie. Pomaga w tym fakt, że Ubisoft przekazało 500 tys. euro na odbudowę katedry i w wielu recenzjach użytkownicy wyrażają za to wdzięczność.

Promocja spowodowała oczywiście także duży wzrost popularności gry. Tak wiele osób zaczęło bawić się w Assassin’s Creed: Unity, że twórcy zmuszeni byli ulepszyć wydajność serwerów, po to, aby mogły udźwignąć zwiększone zainteresowanie graczy.

Ubisoftowi pomaga także fakt, że firma wykazała się także dużą klasą przy organizowaniu tej promocji. Wydawca zwraca bowiem pieniądze wszystkim graczom, którzy zakupili cyfrową wersję Assassin’s Creed: Unity od 15 kwietnia aż do momentu ogłoszenia, że gra dostępna jest za darmo.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine
Klemens
2019-04-20 10:02:27
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow