Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Assassin’s Creed: Legion przeniesie nas do starożytnego Rzymu?
Na kolejną odsłonę marki Assassin’s Creed poczekamy do 2020 roku, więc jeszcze sporo czasu minie, nim gra zostanie oficjalnie zapowiedziana (obstawiamy, że stanie się to w okolicach przyszłorocznej edycji targów E3). Dlatego warto zwrócić uwagę na nowy zestaw plotek odnośnie tego projektu, według których produkcja otrzyma tytuł Assassin’s Creed: Legion. Towarzyszyły im doniesienia odnośnie Watch Dogs 3. Informacje są ciekawe, ale do czasu oficjalnego potwierdzenia należy je traktować tylko jako interesujące spekulacje.

Akcja Assassin’s Creed: Legion ma przenieść nas do starożytnego Rzymu. Fabuła rozpocznie się w końcowym okresie panowania Marka Aureliusza, a następnie jego syna Kommodusa. Nad projektem ma pracować oddział Ubisoftu zlokalizowany w Sofii, a całość stanowić będzie zwieńczenie tzw. antycznej trylogii.

Gra ponownie umożliwi wybór między jedną dwiema postaciami – Cassiusem i Lucią, będącymi potomkami bohaterów Odyssey oraz Origins. W porównaniu z kilkoma poprzednimi odsłonami, większy nacisk położony zostanie na wątki związane z Pierwszą Cywilizacją. Scenariusz skoncentruje się jednak przede wszystkim na zabójstwach i rozgrywkach politycznych, tak aby opowieść bardziej przypominała stare odsłony cyklu. W kampanii mają pojawić się również sekwencje przenoszące nas do innych okresów z historii Imperium Rzymskiego, w tym do tzw. roku pięciu cesarzy.

Mapa obejmie zarówno terytorium samego Imperium Rzymskiego, jak również niewielkie fragmenty Germanii. Zachowane zostaną elementy RPG i mechanika wyborów oraz konsekwencji. Ponadto ulepszone zostaną systemy najemników i kultystów.

Twórcy chcą, aby Assassin’s Creed: Legion było produkcją, która zadowoli zarówno starych fanów cyklu, jak i osoby, które pokochały Odyssey.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine
Klemens
2019-02-25 09:38:13
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow