Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Anthem z fatalnym patchem 1.1.1 psującym rozgrywkę
Kłopotów z Anthem ciąg dalszy. Wypuszczona właśnie aktualizacja 1.1.1 okazała się katastrofą. Patch więcej zepsuł, niż naprawił. Usunął bowiem kilka małych problemów, ale jednocześnie sprawił, że po pokonaniu Tytana pełniącego rolę bossa w fortyfikacji Serce Furii gracze nie otrzymują w nagrodę przedmiotów.

Na pierwszy rzut oka może wydawać się to małym problemem, ale fani Anthem do tworzenia swojej kolekcji przedmiotów wykorzystywali najchętniej właśnie Serce Furii, przechodząc tę misję wielokrotnie. Błąd z patcha 1.1.1 w praktyce psuje więc dla nich całą grę.

Oliwy do ognia dolewa niedawne usunięcie kufrów elizejskich, oferujących unikalne przedmioty kosmetyczne. Gracze znajdowali je po ukończeniu fortyfikacji i otwierali przy pomocy specjalnych kluczy, zdobywanych w codziennych aktywnościach. Było to tymczasowe rozwiązanie, mające uprzyjemnić rozgrywkę do czasu dodania nowej zawartości, ale kufry zostały usunięte nagle, co mocno zdenerwowało graczy, zwłaszcza że przy okazji nie pojawiły się żadne dodatkowe atrakcje.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine
Klemens
2019-05-08 17:00:14
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow