Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Anthem jako gra solo nie będzie aż tak satysfakcjonujące
Anthem nabierze rumieńców w kooperacji i zblednie w trybie solo. Takie przesłanie płynie z wypowiedzi producenta Thomasa Singletona z BioWare'u.

- To jest premiera nowej marki EA i BioWare'u. Jesteśmy z tego niezwykle dumni - tak o nadchodzącym debiucie Anthem mówi na łamach Official PlayStation Magazine producent gry, Thomas Singleton. - Jesteśmy podekscytowani, ponieważ wnosimy połączenie i rozgrywkę opartą na środowisku kooperacyjnym do gry, która będzie korzystała też na opowiadaniu historii. To rzadko spotykane połączenie - zapewnia.

Nie ukrywa, że to właśnie zabawa w kilkuosobowym gronie będzie największym atutem Anthem. - Produkt naprawdę nabiera rumieńców kiedy gra się w pełnym składzie, współpracuje jako cała jednostka i w ten sposób realizuje poszczególne misje. Jeśli chcesz grać, jest taka opcja, ale prawdopodobnie nie będzie ona tak satysfakcjonująca i nie będziesz odczuwać tej samej dynamiki. Gra będzie się skalować w zależności od tego czy grasz sam czy z trzema innymi osobami - wyjaśnia Singleton.

Źródło:
Patryk Purczyński - gram.pl
Klemens
2018-12-19 20:47:30
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow