Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Anthem - testy wydajności i planowane ulepszenia wersji pecetowej
W piątek uruchomiono tzw. demo VIP gry Anthem, przeznaczone tylko dla subskrybentów EA Access lub Origin Access oraz osób z pre-orderami. Jego startu nie można zaliczyć do udanych, ale po kilkunastu godzinach autorom udało się przezwyciężyć najpoważniejsze problemy techniczne. Mimo to wersja demonstracyjna nadal pozostawia sporo do życzenia, zwłaszcza na PC. Deweloperzy postanowili uspokoić obawy fanów, informując o tym, jakich zmian możemy oczekiwać w pełnym wydaniu edycji pecetowej.

Przede wszystkim poprawione zostanie sterowanie. Możliwe będzie wyłącznie przyśpieszenia myszy. Usunięte zostanie również lekkie opóźnienie w rozpoznawaniu komend, a kierowanie pancerzem podczas lotu będzie bardziej precyzyjne. Ponadto autorzy przyznają, że pływanie pozostawia sporo do życzenia i pracują obecnie nad ulepszeniem tego elementy rozgrywki.

Zapytany o możliwość konfigurowania szerokości pola widzenia (ang. Field of View/FOV) jeden z deweloperów odpowiedział, że nie wie dlaczego nie ma tej opcji i musi to sprawdzić. Możemy za to liczyć na poprawki interfejsu oraz lepszą optymalizację.

Warto przy okazji wspomnieć o testach wydajności przeprowadzonych przez serwis TechPowerUp. Ich wyniki są godne uwagi dla wszystkich, którzy rozważają zakup gry.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine
Klemens
2019-01-27 14:13:13
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow