Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Anthem - poznaliśmy rozmiary mapy
Od tegorocznej edycji targów E3 upłynęły już prawie dwa miesiące, ale studio BioWare nie ma zamiaru pozwolić nam zapomnieć o Anthem. Twórcy są bardzo aktywni na Reddicie poświęconym grze i najnowszym tego owocem jest garść dodatkowych konkretów odnośnie rozmiarów świata, który przyjdzie nam przemierzać podczas zabawy.

W zapisie czerwcowej prezentacji Anthem w pewnym momencie na ekranie pojawia się mapa. Jeden z fanów spytał się twórców, czy obejmuje ona cały dostępny w grze teren. Autorzy stwierdzili, że jest ona trochę przycięta, ale generalnie pokazuje 90% dostępnych lokacji. Twórcy podkreślają jednak, że nie oddaje to do końca skali świata. Jest on bowiem bardzo rozbudowany wertykalnie. Podczas zabawy nie będziemy jedynie biegali po powierzchni planety. Gracze wiele czasu spędzą również w powietrzu oraz pod ziemią.

Przelot w linii prostej z jednego końca mapy na drugi ma zająć około 9 minut i 45 sekund. Dla porównania przebiegnięcie w taki sam sposób całego świata w Tom Clancy’s The Division zabrałoby 8 minut i 10 sekund. Innymi słowy, nie ma powodów do obaw, że podstawowa wersja Anthem będzie pod względem rozmiarów odstawać od konkurencji.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine
Klemens
2018-08-01 13:01:37
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow